Strani nogometBundesliga

Bayern teško protiv Freiburga: do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi kada su zabili dva gola

19. prosinca 2019. - 00:32

U susretu 16. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je teškom mukom pobijedio Freiburg sa 3-1 postigavši dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Bavarci su poveli u 16. minuti golom Roberta Lewndoskog, a izjednačio je Vincenzo Grifo u 58. minuti. Domaćin je sve do sudačke nadoknade držao veliki bod, no tada je njemački prvak golovima Joshue Zirkzeea (90+2) i Sergea Gnabryja (90+5) okrenuo rezultat.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za goste cijeli susret.

Borussia Moenchengladbach je pobijedila 'fenjeraša' Paderborn sa 2-0 i izjednačila se s vodećim RB Leipzigom. Pobjedu domaćinu donijeli su Alessane Plea (46) i Lars Stindl (67-11m).

Wolfsburg i Schalke su odigrali 1-1, a Josip Brekalo je za domaći sastav igrao do 66. minute.

Hertha je na gostovanju pobijedila Bayer...

25. travanj 2024 16:18