Strani nogometliga prvaka

Bayern srušio Barcelonu, Liverpool jedva svladao Ajax, Tudor poražen kod kuće, debakl Contea i Simeonea

13. rujna 2022. - 23:09

U najzanimljivijim dvobojima 2. kola Lige prvaka u utorak Bayern je u Muenchenu svladao Barcelonu s 2-0, dok je Liverpool bio bolji od Ajaxa s 2-1.

Golom Joela Matipa glavom u 89. minuti Liverpool je pobijedio Ajax Amsterdam 2-1 u utakmici skupine A Lige prvaka na Anfieldu u utorak. Mohamed Salah je doveo domaće u vodstvo u 17. minuti nakon što ga je izbacio Diogo Jota, a Egipćanin je svladao Ajaxovog vratara Remka Pasveera sjajnom završnicom. Ali vodstvo je trajalo samo 10 minuta prije nego što je Ajax izjednačio fantastičnim udarcem Mohammeda Kudusa koji je sebi napravio malo prostora u kaznenom prostoru prije nego što je loptu zabio u gornji kut. Minutu prije kraja nakon kornera Kostasa Tsimikasa, Matip je glavom pogodio za pobjedu. Liverpool je izgubio prvu utakmicu u skupini s 4-1 o...

24. travanj 2024 09:58