Strani nogometbundesliga

Bayern poražen u Mainzu, Dortmund kod kuće od Bochuma, na dnu i dalje napeto

30. travnja 2022. - 17:53

Nakon 32. kola Bundeslige i dalje je napeto na samom dnu ljestvice. Hertha je imala meč-loptu za spas, na gostovanju kod Arminije, ali je u nadoknadi primila pogodak za 1-1.

Golom Tousarta u 55. minuti Berlinčani su poveli i imali u džepu tri boda koja bi im garantirala mirniju završnicu sezone u posljednja dva kola, no u 91. minuti je izjednačio Nilsson. Usporedno s tim je Stuttgart na domaćem terenu izjednačio protiv Wolfsburga na 1-1 pa Stuttgart i dalje može dostići Herthu na ljestvici, kao i što pretposljednja Arminija može uloviti Stuttgart, od kojeg ima dva boda manje.

Wolfsburg je kod Stuttgarta vodio golom Brooksa u 13. minuti, ali je u 89. izjednačio Fuehrich. Za Stuttgart je, pak, cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa.