Strani nogometliga prvaka

Bayern i PSG u drami do zadnje sekunde, Chelsea izbacio Porto unatoč porazu

13. travnja 2021. - 23:03

Nogometaši PSG-a i Chelsea izborili su plasman u polufinale nogometne Lige prvaka.

PSG je u uzvratnom susretu četvrtfinala u Parizu izgubio od Bayerna sa 0-1, ali je prošao dalje jer je u Munchenu slavio sa 3-2.

Pobjedu Bavarcima donio je Maxim Choupo-Moting golom u 40. minuti, ali na kraju su se radovali Francuzi uzvrativši Bayernu barem malo za lanjski poraz u finalu Lige prvaka.

PSG je s daleko manje stresa mogao proći dalje, no Brazilac Neymar je u 37. minuti pogodio gredu, u 39. minuti stativu, te promašio još dvije sjajne prilike.

Francuski prvak će u polufinalu igrati protiv boljeg iz sutrašnjeg susreta Borussie Dortmund i Manchester Cityja. U prvom susretu City je na svom travnjaku slavio sa 2-1.

Plasman u polufinale izborio je i londonski Chelsea koji je u uzvratu izgubio o...

19. travanj 2024 08:21