Strani nogometbundesliga

Bayern bez pobjede u Berlinu, Wolfsburg Nike Kovača upisao već treći poraz u prvenstvu

3. rujna 2022. - 18:25

U derbi utakmici 5. kola Bundeslige nogometaši Uniona i Bayerna odigrali su u Berlinu bez pobjednika 1-1 čime oba sastava gledaju u leđa Freiburgu i Borussiji iz Dortmunda na vrhu ljestvice.

Uoči ovog kola Union Berlin i Bayern su bile dvije vodeće momčadi. No, u petak ih je pobjedom protiv Hoffenheima preskočila Borussia iz Dortmunda, dok su ova dva kluba uzela po bod u međusobnom ogledu gdje su golovi postignuti u prvom dijelu. Becker je u 12. minuti doveo Union Berlin u vodstvo, dok je za goste izjednačio Kimmich tri minute kasnije. Hrvatski nogometaš Josip Stanišić nije ulazio u igru za goste.

Sjajnu su utakmicu u Leverkusenu odigrali Bayer i Freiburg u kojoj su gosti pobijedili 3-2, a klub iz Leverkusena je time upisao već četvrti poraz. Freiburg se, pak, popeo na sam vrh...

24. travanj 2024 15:18