Strani nogometbundesliga

Bayer prosuo vodstvo od 2:0 protiv Koelna i ostao bez šeste ovosezonske prvenstvene pobjede, Sosa odigrao cijeli susret u remiju Stuttgarta i Uniona

24. listopada 2021. - 22:04

Nogometaši Bayera su bili na dobrom putu prema šestoj ovosezonskoj pobjedi u Bundesligi, no na kraju su se zadovoljili bodom kod Kölna (2-2) u utakmici 9. kola.

Unutar samo tri minute (15. i 17.) Bayer je stekao dva gola prednosti golovima Schicka i Bellarabija. Bayer je čuvao vodstvo do sredine drugog poluvremena, a onda je koban za goste, do kraja susreta, bio Anthony Modeste koji je zabio dva gola za konačnih 2:2. Bayer je ostao četvrti na ljestvici, ima pet bodova manje od Bayerna i četiri manje od dortmundske Borussije.

Union Berlin je imao u džepu tri boda kod Stuttgarta. Vodio je 1-0 (Awoniyi) i od 57. minute imao igrača više (dva žuta kartona Karazora). No, u 93. minuti je Faghir zabio za Stuttgart i drugi remi u nizu te momčadi. Hrvatski reprezentativac Borna Sosa je odigr...

18. travanj 2024 02:46