Strani nogometeuropa liga

Barišić ponovo zabio, Kramarić i Bradarić ispali, Arsenal izbacio Benficu, Granada bolja od Napolija

Piše HIna
25. veljače 2021. - 21:15

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su uzvratnom susretu 16-ine finala pobijedili Antwerpen sa 5-2, potvrdivši pobjedu 4-3 iz prve utakmice.

Nakon što je u prvom susretu zabio dva gola, hrvatski reprezentativac Borna Barišića opet se upisao među strijelce. I to opet s bijele točke, pogodivši za 4-2 u 79. minuti.

Morelos je u devetoj minuti doveo Škote u vodstvo nakon velike pogreške gostujuće obrane, no Antwerpen je izjednačio u 32. minuti preko Liora Rafaelova kojeg je uposlio Jordan Lukaku.

Rangers je na otvaranju drugog dijela zabio dva brza gola za 3-1, a strijelci su bili Patterson (46) i Kent (55) na asistencije Morelosa. No Lamkel Ze je u 58. minuti vratio gostima tračak nade. Međutim, Barišić i Itten su u 79. i drugoj minuti ...

19. travanj 2024 05:43