Barcelona uvjerljiva na gostovanju kod Villarreala

6. srpnja 2020. - 07:16

Barcelona je s uvjerljivih 4-1 (3-1) prošla potencijalno neugodno gostovanje kod Villarreala te ostala na četiri boda zaostatka za vodećim Realom uoči posljednja četiri kola španjolskog prvenstva.

Već u 3. minuti Barcelona je povela autogolom Torresa, koji je u svoju mrežu skrenuo loptu nakon ubačaja Jordija Albe. Villarreal je brzo došao do izjednačujućeg pogotka, a postigao ga je Moreno u 14. minuti. No, još do kraja prvog poluvremena gosti su stvorili dva pogotka prednosti.

U oba slučaja Leo Messi je bio u ulozi asistenta. U 20. minuti na njegovo dodavanje preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora gol je postigao Luis Suarez, a u 45. minuti se savršenim lobom u strijelce upisao Antoine Griezmann, koji je bio u početnoj postavi.

Messi je u 69. minuti zatresao mrežu, ali ...

18. travanj 2024 11:48