Barcelona lagano do pobjede protiv jednog od najugodnijih iznenađenja španjolskog prvenstva

7. listopada 2019. - 03:35

U derbiju osmog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Sevillu sa 4:0 skočivši na drugo mjesto ljestvice.

Sevilla je odlično ušla u utakmicu i u prvih 25 minuta imala je tri sjajne prilike, međutim u nastavku prvog poluvremena Barca se probudila i s tri gola riješila pitanje pobjednika.

Domaćin je stigao do vodstva u 27. minuti sjajnim 'škaricama' Luisa Suareza. Pet minuta kasnije Arturo Vidal je zabio za 2:0, a do kraja poluvremena među strijelce se upisao i Ousmane Dembele. U nastavku susreta među strijelce se upisao i Lionel Messi postigavši u 78. minuti sjajan pogodak iz slobodnog udarca.

Od 88. minute Barca je igrala s dva igrača manje nakon što je Ronald Araujo 'pocrvenio' kao posljednji igrač utakmice, dok je Dembele dobio drugi žuti zb...

18. travanj 2024 14:29