Strani nogometKup kralja

Barcelona izvukla remi kod Celte: Rakitić ušao zadnjih dvadeset minuta osigurati rezultat

4. siječnja 2018. - 23:25
2017-11-26T195812Z_465858844_RC1457BCE5B0_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-VAL-FCB.JPG

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je posljednjih 20 minuta za Barcelonu koja je u prvoj utakmici osmine finala Španjolskog kupa na gostovanju kod Celte u Vigu igrala 1-1 (1-1).

Barcelona, za koju u ovoj utakmici nisu nastupili Lionel Messi, Luis Suarez i Andres Iniesta, povela je u 15. minuti golom Josea Arnaiza, a na 1-1 poravnao je Pione Sisto u 31. minuti.

Uzvratni susret na Camp Nou igrat će se 11. siječnja.

Istovremeno je Leganes na svom terenu svladao Villarreal sa 1-0. Još u utorak je madridski Atletico kao gost svladao trećeligaša Lleidu sa 4-0, Alaves je također kao gost svladao još jednog trećeligaša Formenteru sa 3-1, Sevilla je na gostovanju bila bolja od drugoligaša Caziza sa 2-0, dok su Las Palmas i Valencia igrali 1-1.