Barcelona došla do prve pobjede u Bilbau nakon četiri godine, Messi zabio dva gola Athleticu

6. siječnja 2021. - 23:02

Nogometaši Barcelone pobijedili su u zaostalom dvoboju Primere na gostovanju kod Athletica u Bilbau sa 3-2.

Barcelona je zadnji puta slavila u Bilbau prije četiri godine, a otad su nanizali dva poraza i remi.

Baski su već u trećoj minuti poveli preko Inaki Williamsa, ali je Barcelona smogla snage za preokret. Prvo je u 14. minuti izjednačio Pedri, a potom je u 38. minuti Pedri asistirao Messiju za 1-2.

U 62. minuti Griezmann pronalazi Messija koji postiže drugi gol na utakmici, da bi u zadnjoj minuti Muniain postavio konačnih 3-2.

Barca je pobjedom uhvatila priključak na vrhu i treća je s 31 bodom, sedam manje i dvije utakmice više od Atletica, dok je Bilbao ostao deveti s 21 bodom.

25. travanj 2024 11:22