Strani nogometnapeto do kraja

Atletico se pobjedom vratio na treće mjesto Primere, Real se ima priliku izjednačiti na vrhu s Barcelonom

21. lipnja 2020. - 09:48

Nogometaši madridskog Atletica svladali su Valladolid s minimalnih 1-0 (0-0) u utakmici 30. kola španjolskog prvenstva odigranoj pred praznim tribinama njihovog stadiona Wanda Metropolitano.

Strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je Vitolo u 81. minuti, a konačnu odluku o golu dao je VAR procijenivši da je lopta cijelim obujmom prešla gol-crtu.

Zahvaljujući ovom pogotku Atletico se sa 52 boda izjednačio sa Sevillom i zasjeo na treće mjesto, učvrstivši svoju poziciju za plasman u Ligu prvaka. Valladolid je sa 33 boda ostao na 15. mjestu.

U pretposljednjoj utakmici subotnjeg programa Getafe i Eibar su odigrali 1-1 (1-1). Domaći su poveli golom Eteba u 30. minuti, a izjednačio je Charles u šestoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu. Eibar je u 86. minuti postigao i drugi...

23. travanj 2024 14:48