Atletico Madrid osvojio naslov prvaka: Correa i Suarez preokrenuli rezultat za titulu nakon sedam godina čekanja

22. svibnja 2021. - 21:22

Nogometaši Atletico Madrida novi su španjolski prvaci nakon što su u susretu zadnjeg kola na gostovanju pobijedili Real Valladolid sa 2-1 zadržavši dva boda prednosti pred gradskim suparnikom Realom koji je sa 2-1 porazio Villarreal.

Za Atletico je to prva titula nakon 2014. i 11. u povijesti kluba.

Uoči posljednjeg kola momčad u čijim redovima igraju hrvatski nogometaši Šime Vrsaljko i Ivo Grbić je imala dva boda više od Reala i sama je odlučivala o svojoj sudbini.

Međutim, nije počelo dobro. Valladolid je poveo u 18. minuti golom Oscara Plana i prednost je zadražao do poluvremena.

Međutim, i "Kraljevski klub" je na svom travnjaku gubio od Villarreala koji je poveo golom Pine u 20. minuti.

Atletico je u nastavku susreta okrenuo rezultat s dva gola, a strijelci su bili Corr...

24. travanj 2024 15:21