Athletic protiv Atletica odigrao neriješeno, sve važno dogodilo se u prvom poluvremenu u razmaku od dvije minute

14. lipnja 2020. - 16:32

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je na svom San Mamesu protiv Atletico Madrida odigrao 1-1.

U dvoboju momčadi poznatih po zatvorenoj igri sve važno se dogodilo u prvom poluvremenu u razmaku od dvije minute. Domaćini su poveli u 37. minuti lijepim golom Muniaina, da bi već u 39. napadač Atletico Madrida Diego Costa pogodio za konačnih 1-1.

Dan ranije Barcelona je sa 4-0 u gostima dobila Mallorcu, koja se bori za opstanak. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić za Barcelonu je odigrao drugo poluvrijeme, a Barca ima pet bodova prednosti u odnosu na Modrićev Real Madrid, koji u nedjelju igra protiv Eibara.

U nedjelju se još sastaju Real Sociedad - Osasuna i tim susretom bit će zaključeno 28. kolo, prvo nakon tromjesečene pau...

20. travanj 2024 00:34