Strani nogometšpanjolci u akciji

Athletic Bilbao minimalno svladao Betis, Levante u gostima pobijedio Espanyol

20. lipnja 2020. - 20:09

Athletic Bilbao ostvario je prvu pobjedu u nastavku španjolskog nogometnog prvenstva svladavši na svom stadionu Betis s minimalnih 1-0 (1-0).

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Inigo Martinez u 7. minuti. Gosti su imali sjajnu priliku za izjednačenje u 86. minuti, ali je Canales iz kaznenog udarca loptu poslao preko vrata.

U prvoj utakmici subornjeg programa nogometaši Levantea svladali su na gostovanju u Barceloni domaći Espanyol sa 3-1 (1-1). Gosti su poveli pogotkom Mayorala u 14. minuti, a u 28. minuti izjednačio je Lopez. Levatne je ponovno poveo u 67. minuti pogotkom Bardhija, a konačnih 3-1 postavio je Pedrosa koji je u 87. minuti nespretno poslao loptu u vlastitu mrežu.

Athletic Bilbao je sa 42 boda privremeno zasjeo na deveto mjesto, dok je Betis sa 34 boda na 14. pozic...

23. travanj 2024 22:10