Atalanta remizirala s Veronom, Pašalić odigrao cijeli susret

18. srpnja 2020. - 21:32

Nogometaši Atalante propustili su priliku vratiti se na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva, oni su u prvom susretu 34. kola Serie A na gostovanju kod Verone igrali 1-1 (0-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić propustio je dvije izgledne prilike za svoju momčad.

Pašalić, koji je odigrao čitav susret za Atalantu, imao je najbolju priliku prvog poluvremena kada je u 14. minuti nakon proigravanja Zapate izbio sam pred domaćeg vratara, ali nije uspio prebaciti istrčalog Silvestrija koji je nogama obranio udarac našeg igrača. Drugu priliku Pašalić je imao u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je iako s igračem Verone na leđima pucao sam sedam metara tik uz vratnicu.

Inače, Atalanta je povela u 50. minuti kada je Zapata iskoristio pogrešku Rrahmanija, a ...

24. travanj 2024 11:50