Strani nogometvelika pobjeda

Atalanta deklasirala Lazija u Rimu

30. rujna 2020. - 22:47

U odgođenom susretu 1. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Rimu deklasirala Lazio sa 4-1.

Momčad iz Bergama je već na poluvremenu vodila 3-0, a potom je u nastavku mirno obranila prednost.

Golove za goste zabili su Robin Gosens (10), Hans Hateboer (32) i Alejandro Gomez (41, 61), dok je pogodak za Lazio zabio Felipe Caicedo (57).

Mario Pašalić je igrao za goste do 56. minute, dok Boško Šutalo nije ulazio u igru.

Uvjerljiv je bio i Inter koji je na gostovanju pobijedio Benevento sa 5-2 upisavši i drugu pobjedu ove sezone.

Inter je poveo u 28. sekundi utakmice, nakon pola sata igre već je vodio sa 3-0, a na poluvremenu 4-1 riješivši pitanje pobjednika. U nastavku susreta oba sastava su postigla po još jedan pogodak.

Strijelci za Inter bili su Romelu Lukaku (1, 29), ...

20. travanj 2024 07:29