Strani nogometpremier league

Arsenal uvjerljivo kod kuće svladao Crystal Palace i povećao prednost na vrhu prvenstvene ljestvice

19. ožujka 2023. - 16:56

Nogometaši Arsenala lako su osvojili domaća tri boda u 28. kolu engleske Premier lige, s uvjerljivih 4-1 svladali su Crystal Palace.

Veliki korak prema novoj pobjedi Arsenal je napravio u prvom poluvremenu kada je stvorio prednost od dva pogotka. No, prije nego se počela tresti gostujuća mreža Crystal Palace je bio vrlo opasan pa se tako u uvodnom dijelu zatresao i domaći okvir vrata.

No, Arsenal je poveo u 28. minuti kada se Brazilac Martinelli lijepo oslobodio čuvara i iskosa pogodio u suprotno kut za 1-0. Lijepa je bila akcija i za drugi pogodak, a u 43. minuti Saka je povećao na 2-0.

Ako je i bilo neke dvojbe u svemu ona je definitivno nestala u 55. minuti kada je Švicarac Xhaka zabio i treći pogodak Arsenala čime je potvrđeno domaće slavlje. Do kraja susreta svaka je momčad po...

19. travanj 2024 08:29