Strani nogometpovratak iz snova

Andrej Kramarić u svom prvom nastupu nakon oporavka od ozljede pogotkom pomogao svojoj momčadi doći do pobjede

20. listopada 2019. - 23:11

U posljednjem susretu osmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je pobijedio Schalke sa 2-0, a prvi pogodak zabio je hrvatski napadač Andrej Kramarić u svom prvom nastupu nakon više od četiri mjeseca pauze.

Kramarić se upisao među strijelce u 72. minuti nakon brze kontre domaćeg sastava.

Ihlas Bebou je sjajno povukao kontru, ušao u kazneni prostor i pucao, Alexander Nubel je obranio, no Kramarić je odbijanac pospremio u gol.

Bio je to njegov prvi nastup ove sezone. Više od četiri mjesta hrvatski reprezentativac nije bio na travnjaku zbog ozljede koljena, a posljednju utakmicu Kramarić je odigrao 11. lipnja u Varaždinu protiv Tunisa.

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Bebou zabivši za 2-0 pet minuta prije kraja susreta.