Rukometdramatična završnica

Hrvatska se čudesno vratila u utakmicu i remizirala sa Španjolskom, a mogla je čak doći i do pobjede

Piše A. J.
22. siječnja 2020. - 17:35

Hrvatska rukometna reprezentacija remizirala je sa Španjolskom u susretu posljednjeg kola druge faze Europskog prvenstva i tako prošla u polufinale kao drugoplasirana momčad skupine 1.

Španjolci su većim dijelom utakmice izgledali kao bolja momčad te su otišli na poluvrijeme s minimalnom prednošću. Kauboji su katastrofalno ušli u nastavak i Španjolska je povela s čak šest golova razlike.

Pred sam kraj utakmice, Červarova momčad radi seriju 6:0 i dolazi do izjednačenja, a u 59. minuti čak i do vodstva 22:21.

U posljednjoj minuti Červar je pozvao time out i odlučio se za napad 7 na 6, koji do tada nije funckionirao, a ni tada nije urodio plodom. Španjolci su imali posljednji napad na utakmici, ali vrijeme je isteklo prije nego što su uspjeli uputiti udarac.