Trogiranke sa plus 8 putuju u Portugal na uzvrat

7. veljače 2009. - 22:39

Počelo je vrlo dobro za domaće prije svega zahvaljujući dobrim obranama vratarske Borozan i realizacijama u kontranapadima, pa je u 6. minuti već bilo 4:1.

To kao da je već na samom početku uspavalo Trogiranke pa su gošće vrlo brzo izjednačile na 4:4, a i uspjele povesti čak i dva gola razlike preko kružnog napadača Anfosece.

Trener domaćih Srhoj uveo je u igru Anu Brčić i Mateu Šimičić i one sa nekoliko dobrih poteza ponovno preokreću rezultat u korist domaće ekipe. Do kraja prvog dijela gošće su uspjevali održavati rezultat i na odmor se otišlo bez pobjednika.

“Jezikova juha” trenera Srhoja u pauzi urodila je plodom, a ključna je bila 37. minuta kada su dvije gostujuće igračice završile na klupi zbog grube igre pa su Trogiranke povećavale prednost iz minute u minu...

19. travanj 2024 17:17