Rukometeuropska liga

Težak poraz Nexea u Moskvi: momčad Hrvoja Horvata držala se u relativnoj rezultatskoj ravnoteži samo prvih 17 minuta

24. studenog 2020. - 21:46

Rukometaši našičkog Nexea doživjeli su težak poraz u 3. kolu skupine C EHF Europske lige, a na gostovanju u Moskvi svladao ih je domaći CSKA sa 29-18 (15-8).

Po četiri pogotka za Nexe postigli su Fran Mileta i Janko Kević, a tri Živan Pešić. Vratar Moreno Car sakupio je 12 obrana. Kod pobjednika su najbolji strijelci sa po pet golova bili Vinogradov i Ribov, dok je vratar Viktor Kirejev obranio 17 udaraca.

Momčad Hrvoja Horvata držala se u relativnoj rezultatskoj ravnoteži samo prvih 17 minuta, kad je prednost ruske momčadi još uvijek bila samo dva pogotka (8-6). No, tada su Moskovljani napravili prvu seriju od pet golova i u 27. minuti poveli sa 13-6.

S dva gola u posljednjoj minuti prvog poluvremena te tri pogotka u početne tri minute drugog dijela CSKA je u 33. minuti p...

19. travanj 2024 18:41