Rukometnula bodova

Smrznule se na minus 11: hrvartske rukometašice se trećim porazom oprostile od Europskog prvenstva

5. prosinca 2018. - 21:34
lokomotiva_zrinski7-081118

Na oproštaju od Europskog prvenstva u Francuskoj, hrvatske rukometašice su poražene od Nizozemske 23-34 (10-17) upisavši i treći poraz u skupini C, dok su Nizozemke ostvarile i treću pobjedu.

Nakon što su EP otvorile porazom od Španjolske sa 18-25, odabranice izbornika Nenada Šoštarića u 2. kolu su izgubile od Mađarske 18-24, a natjecanje u skupini su zaključile i porazom od Nizozemske.

Hrvatske rukometašice su i prije ove utakmice ostale bez izgleda za prolaz, dok su europske doprvakinje i brončane s posljednjeg svjetskog prvenstva osigurale prvo mjesto u skupini i četiri boda u drugom krugu.

Nizozemska je povela 4-0 i već su prve minute pokazale u kojem će se smjeru razvijati susret. U 18. minuti bilo je + 5 (10-5), a do kraja poluvremena Nizozemke su vodile sa sedam golo...

18. travanj 2024 17:55