Rukometpobjegle s dna

Sinjanke prekinule neugodni niz od tri poraza: fantastična Andrea Vugdelija sve obranila i stigla zabiti i jedan pogodak

Piše Mišo Gulić
19. veljače 2020. - 19:08

Seriju od tri poraza Sinjanke su prekinule protiv Dalmatinke iz Ploča koju su uvjerljivo svladale prvenstveno zahvaljujući fantastičnoj predstavi vratarke Andreje Vugdelije koja je ukupno prikupila 18 obrana, od čega 13 u drugom dijelu, uz dva obranjena sedmerca i jedan postignut pogodak, a sve to pod priličnom virozom zbog koje je izostala s nekoliko posljednjih treninga.

Zapravo su Pločanke krenule iznad očekivanja i već nakon pet minuta imale 4:0, nakon čega je klupa Sinja reagirala minutom odmora, što je dalo ploda pa su domaće brzo preokrenule i na odmor odnijele plus dva. Drugi dio Sinjanke su otvorile serijom 8-0, uz već gore navedene bravure Vugdelije, te odlične napadačke role Masnić i Ljubičić, nakon čega je bilo jasno da bodovi ostaju u Sinju.