RukometMladi rukometaši

Šesta pobjeda u nizu: Hrvatska uvjerljivo izborila četvrtfinale svjetskog juniorskog prvenstva

24. srpnja 2019. - 23:17
jelkovec_rukomet15-020719

Mladi hrvatski rukometaši nastavljaju nizati pobjede na svjetskom juniorskom prvenstvu u Španjolskoj nakon što su u susretu osmine finala uvjerljivo pobijedili Island sa 29-16 (13-7). Bila je to šesta uzastopna pobjeda odabranika izbornika Davora Dominikovića uz +39 razliku pogodaka.

Mladi hrvatski rukometaši u četvrtfinalu će igrati protiv pobjednika susreta Švedska - Tunis, a utakmica je na rasporedu u četvrtak.

Hrvatska je sjajno ušla u utakmicu i vrlo lako je povela sa 4-1. U 16. minuti bilo je +4 (7:3), no Island se tada vratio smanjivši na samo gol zaostatka (7-6). Uslijedila je fantastična završnica prvog dijela. Serijom 6-0, Hrvatska je odjurila i već nakon prvog poluvremena je imala šest golova razlike (13-7).

Island je u prvom poluvremenu zabio samo četiri gola iz...

20. travanj 2024 01:20