Rukometporaz na startu

Nenad Šoštarić: Odigrali smo lošu obranu, stalno govorim curama jedno te isto

Piše Hina, T.B.
2. prosinca 2021. - 21:01

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija porazom 25-30 (12-18) protiv Brazila započela je svoj nastup u skupini G na Svjetskom prvensrtvu u Španjolskoj.

Hrvatska niti u jednom trenutku susreta protiv Brazila nije bila u prednosti, utakmica je krenula u lošem smjeru već u 30. sekundi kada je Krsnik isključena na dvije minute nakon prvog prekršaja na utakmici.

Brazilke su vrlo brzo stigle do dva (4-2), pa tri (7-4) i četiri pogotka prednosti (14-10 u 22. minuti). Najveći problem u igri Hrvatske bila je igra u obrani, Brazilke su lakoćom stvarale višak igračica na liniji od šest metara te potom lagano realizirale.

U 28. minuti kod rezultata 17-11 za Brazil Kapitanović je obranila sedmerac Cardoso, no niti to nije bio poticaj za bolju igru.

Početkom drugog poluvremena Hrvatska je ...

23. travanj 2024 00:25