Rukometliga prvaka

Moćna Barcelona u finalu, četiri gola Luke Cindrića

28. prosinca 2020. - 20:38

Rukometaši Barcelone izborili su plasman u finale završnog turnira Lige prvaka u Kolnu nakon što su u polufinalu pobijedili PSG sa 37-32 uz odličnu igru hrvatskog reprezentativca Luke Cindrća koji je zabio četiri gola.

Barceloni je to peto finale otkako je EHF uveo završni turnir 2010. godine, te 14. ukupno u elitnom rukometnom natjecanju, a u utorak će deseti naslov prvaka Europe loviti protiv pobjednika susreta Kiel - Veszprem koji je na rasporedu nešto kasnije večeras.

PSG je u prvih 20 minuta bio bolji, Francuzi su u jednom trenutku imali i tri gola prednosti, međutim nakon što je Barcelona povela 11-10 više nije ispuštala prednost. Na poluvrijeme je otišla sa +4 (18-14), u 36. minuti imala je šest golova viška (23-17), a u 42. minuti i najvećih +7 (33-26). Na koncu je završ...

23. travanj 2024 08:49