Rukometkritike za trojac

Lino Červar: Nisam zadovoljan! Zabrinjavaju me neki...

Piše SN
16. siječnja 2020. - 20:27

Kauboji su svladali Austrijance na otvaranju drugoga kruga Eura i napravili velik korak prema polufinalu. Červarovi su izabranici slavili s 27:23 i rutinski došli do nova dva boda.

Najboljim je igračem proglašen Luka Stepančić, sjajno su odigrali kapetan Domagoj Duvnjak, Luka Cindrić, Zlatko Horvat je dodao šest pogodaka, a Marin Šego je u durgom poluvremenu pokazao kakva je klasa na golu.

Izbornik Lino Červar istaknuo je ključne točke u ovome dvoboju:

"Rezultatom sam zadovoljan, počeli smo dobro u prvome poluvremenu. Iako je bilo grešaka, mogu reći da je bilo dobro. Drugo poluvrijeme nije bilo dobro,

mislili smo da ćemo lako. Njemačka nam je idući protivnik i moramo biti svjesni da se igra do kraja. Ne volim opuštenost, zabrinjavaju me neki igrači, prije svega Musa, Mamić, d...

19. travanj 2024 10:32