Rukometdobro otvaranje eura

Hrvatska otišla na odmor sa zaostatkom pa u drugom poluvremenu slomila Crnu Goru i došla do uvjerljive pobjede

9. siječnja 2020. - 22:59

Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je EURO 2020 pobjedom u austrijskom Grazu protiv Crne Gore s 27-21 (12-13) u dvoboju 1. kola A skupine.

Hrvatska je u prvom poluvremenu pokazala puno slabosti, pogotovu u obrani, a uporni i grubi Crnogorci ipak su slomljeni početkom drugog dijela i serijom 9-3. Fenomenalno drugo poluvrijeme Hrvatska je dobila s 15-8 i izbrisala sve slabosti pokazane u prvom dijelu protiv reprezentacije koja na velikim natjecanjima ukupno ima samo jedan remi i bez ijedne pobjede.

Hrvatska je utakmicu, a i prvenstvo, započela s dva šuta Cindrića u gredu, prvi gol zabili smo u 5. minuti, a Crnogorci su poveli s 3-1. U 12. minuti naš ključni igrač u obrani Mandić zarađuje drugo isključenje, ali je proradio napad, pa u 19. minuti hrvatski igrači po prvi puta dolaze d...

23. travanj 2024 07:36