Liga prvakinja: Poraz Podravke u Trontheimu

15. studenog 2009. - 20:37

Rukometašice Podravke Vegete u 4. su kolu skupine A Lige prvakinja na gostovanju u Trondheimu izgubile od domaćeg Byasena sa 23-34 (13-18).

Samo tjedan dana nakon velike pobjede protiv europskih prvakinja, danskog Viborga uslijedio je visok poraz od 11 razlike u Norveškoj.

Domaće igračice od samoga su početka kontrolirale rezultat, povele sa 5-0, a nekoliko minuta prije poluvremena imale su i "plus sedam" (14-7). U nastavku je razlika narasla do konačnih 11.

U sastavu Podravke jako se osjetilo neigranje najbolje igračice Andreje Penezić koja je prije tjedan dana Viborgu postigla 12 golova. Njezin izostanak pokušale su nadoknaditi Pasičnik i Tatari, ali njihovih osam, odnosno sedam golova nije bilo dovoljno.

Dva kola prije kraja natjecanja Podravka Vegeta je treća sa četiri bod...

20. travanj 2024 03:31