Challenge Cup: Metković – Time–Burevestnik 32:24

14. studenog 2009. - 21:13

Boljom igrom tijekom cijelog susreta Metković je u 3. kolu Challenge Cupa protiv momčadi iz Ukrajine izborio pobjedu od osam golova pred uzvrat koji je zbog epidemije svinjske gripe još uvijek po dupitnikom.

Domaći igrači su malo nervozno ušli u igru što su gosti iskoristili i do 11. minute imali prednost. Kada je Sladoljev-Jović poravnao na 4:4 kao da su se Metkovcima opustile “kočnice”.

Granić je nanizao nekoliko obrana, a napadu je posebno precizan bio Sabljić i u 18. minuti su imali prednost od 11:5.

U nastavku gosti su bolje krenuli i sa tri uzastopna gola se u 34. minuti približili na 16:12, domaćini su uzvratili istom mjerom i u 39.  je bilo 19:13.

Najveću prednost domaći su imali u 46. minuti kada su vodili 25:15 i do kraja gosti su tek minimalno ublažili po...

24. travanj 2024 20:53