Liga prvaka: HSV - CO Zagreb 35-26

18. listopada 2009. - 22:10

U današnjem susretu 3. kola skupine C Lige prvaka rukometaši njemačkog HSV Hamburga na svom su terenu pobijedili Croatia osiguranje Zagreb sa 35-26 (14-12).

Kod HSV-a najefikasniji su bili Vori sa 7 pogodaka i Lindberg sa 5 golova, od čega je četiri zabio iz sedmeraca. Momčad CO Zagreba predvodlili su Lazarov i Balić sa po 6 pogodaka.

Rukometaši Zagreba bili su ravnopravan suparnik u prvom poluvremenu jednoj od najskupljih europskih momčadi, posebice u drugih 15 minuta. Nakon izjednačenih prvih pet minuta (2-2), HSV je do 11. minute stvorio prednost od četiri gola. No, Zagreb se uspio vratiti zahvaljući Ivanu Baliću, koji je zabio četiri gola. Uz Balića, četiri pogotka u prvom poluvremenu zabio je i Kiro Lazarov, pa je Zagreb na odmor otišao sa prihvatljiva dva pogotka zaostatka ...

23. travanj 2024 22:54