Rukometprva liga rukometašica

Sinjanke očekivano došle do novih prvenstvenih bodova: otpor gošći potpuno su slomile početkom drgog poluvremena

Piše Mišo Gulić
28. listopada 2019. - 20:48

Rukometašice Sinja očekivano su došle do novih prvenstvenih bodova, odnosno treće pobjede za koju su u potpunosti nadigrale Murvicu koja je tako i dalje ostala s nulom u rubrici bodovi.

Nakon prilično nervoznog početka koji je obostrano obilovao s podosta tehničkih pogrešaka, Sinj je brzo zbrojio redove i počeo graditi prednost koja je na krilima dobre obrane do poluvremena narasla na plus šest.

Početkom drugog dijela domaće su djevojke serijom 6-0 slomile otpor gošći, pitanje pobjednika bilo je riješeno pa su Sinjanke ponešto usporile ritam i rutinirano utakmicu privele kraju uz konačnih 34:25. Sinj je u sljedećem kolu gost u Dugom Selu.

Po šest golova za pobjedničku ekipu su postigle Ljubičić i Mažurin, a svakako valja istaknuti i 12 obrana vratarke Vugdelije. Kod gošći...

19. travanj 2024 14:29