Rukometliga prvaka

PPD Zagreb teško poražen na gostovanju u Danskoj, presudilo drugo poluvrijeme

22. rujna 2019. - 21:57

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 2. kola skupine A Lige prvaka pretrpjeli i drugi poraz, na gostovanju u Aalborgu izgubili su od istoimenog domaćina sa 20-30 (11-13).

Zagreb je loše ušao u utakmicu i domaći su vrlo brzo stekli tri gola prednost (5-2, 6-3), no do kraja prvog poluvremena hrvatski je prvak ipak uspijevao držati rezultatski priključak pa se na odmor otišlo s vodstvom Aalborga od 13-11.

Prvi pogodak u nastavku postigao je Horvat i smanjio na 13-12, ali onda je uslijedilo razdoblje od gotovo 15 minuta bez Zagrebova pogotka. Domaći su to iskoristili za seriju 9-0 kojom su riješili utakmicu. Aalborg je u drugom poluvremenu pretrčao Zagreb, postigao čak 12 golova iz protunapada pa je njegova prednost narasla i na najvećih 12 razlike.