RukometTreća pobjeda u sezoni

Splićanke u neizvjesnoj utakmici slavile na Gripama, Kožnjak zabila devet golova

Piše V. B.
27. siječnja 2019. - 15:29

Nova važna pobjeda rukometašica Splita 2010, ovaj put na Gripama protiv Umaga. Do 47. minute bila je to izjednačena i neizvjesna utakmica, Splićanke su tada vodile 25:23, a onda su napravile seriju 6:1 za nedostižnu prednost 31:24 pet minuta prije kraja.

Treću utakmicu u nizu Maja Kožnjak postigla je devet golova. Njezin je dolazak nedvojbeno podigao ekipu Željka Čaglja i dao joj dodatnu snagu i vjeru u to da će se ipak očuvati prvoligaški status. Protiv Umaga odlična je bila i Ercegović koja je s krila i iz kontri postigla šest golova, Marić Banje je kao pivot imala realizaciju 5/6...

Treća je ovo splitska pobjeda u sezoni i prva na Gripama, pa je raspoloženje sada kudikamo optimističnije nego prije nekoliko tjedana. U sljedećem kolu Splićanke ugošćuju Murvicu, jednu od e...

17. travanj 2024 15:51