RukometKakva šteta

Dvije sekunde dijelile rukometaše Splita od senzacije u Kupu, zaigrao i trener Bjeliš!

7. veljače 2018. - 22:22
rukomet_opuzen4-171217

Poslije drame kakve valjda samo ovo natjecanje može pružiti rukometaši drugoligaša Splita ispali su u osmini finala Hrvatskog kupa od prvoligaša Spačve iz Vinkovaca. Splićani su u Maloj dvorani na Gripama početkom drugog poluvremena vodili 16:11, potom i 20:16, pa onda 23:20 i konačno 24:22 manje od dvije minute prije kraja.

Tada Vignjević, koji je Splitu utrpao nestvarnih 16 golova (!), smanjuje iz sedmerca i ulazi se u zadnju minutu. Fistonić gađa stativu, no lopta se odbija u ruke Maretića. Sreća za Split, ide novi napad. Do kraja je ostalo 13 sekundi, igra je bila zaustavljena na devet metara, a sudačke su ruke bile u zraku. Činilo se kako domaćini mogu napraviti još nekoliko dodavanja prije upućivanja udarca, no umjesto toga šutirali su ishitreno, gostujući vratar Ereš je o...

19. travanj 2024 03:14