Rukometdramatična utakmica

Zamalo opet izjednačen rezultat! Jedan gol razlike odredio pobjednika u rukometnom ogledu Hrvatske i Slovenije

29. listopada 2017. - 00:35
hrvatska_slovenija4-281017

U prijateljskoj utakmici rukometaši Hrvatske su u subotu u zagrebačkoj Areni pred 10.000 gledatelja protiv Slovenije slavili sa 21-20 (9-11).

Hrvatski rukometaši su bolje krenuli u susret i u 18. minuti su vodili 7-4. U tom razdoblju vratar Mirko Alilović obranio je dva sedmerca. No, u drugom dijelu prvog poluvremena "kauboji" su počeli griješiti, napad je postao jalov i Slovenci su to iskoristili. Uspjeli su poravnati, a u zadnje tri minute i steći prednost od dva gola, te su otišli na odmor sa vodstvom 11-9.
Igra čvrstih obrana nastavila se i u drugom poluvremenu, a Hrvatska je u nastavku prvi puta povela tek u 49. minuti pogotkom Lovre Mihića, a potom je Cindrić povećao na 19-17. Nakon toga Hrvatska je imala igrača više i sedmerac, ali Čupić nije bio precizan, pa su Slovenci o...

19. travanj 2024 18:14