Ostalosportske igre mladih

Zlatne Splićanke u odbojci na pijesku: kamp Veli Jože u Savudriji bio je domaćin državne završnice u četiri sporta

9. srpnja 2020. - 18:07

Kamp Veli Jože u Savudriji bio je domaćin dvije smjene velike državne završnice Plazma Sportskih igara mladih u graničaru, atletici, stolnom tenisu i odbojci na pijesku.

Igre su svoju sezonu započele već u siječnju, razigravanjem turnira u deset sportskih disciplina, a najbolji među njima osigurali su svoja mjesta na velikoj državnoj završnici. Djeca su u Savudriji tri dana, uz natjecanja, uživala u edukacijskim aktivnostima, druženju i neizostavnom kupanju. Sportski dio državne završnice započeo je atletikom, a u utrci na 60 metara, najbrže vrijeme i zlatne medalje osvojili su Karmen Maksić (Križevci), Roko Djuran (Prelog), Dora Lovrinović (Koprivnica), i David Škurdija (Đurđevac).

U finalnim ogledima graničara za 2009. i 2011. godište, titula državnih prvaka otišl...

24. travanj 2024 20:37