Ostalofutsal

Za iznenađenje kola pobrinula se Torcida na Baldekinu, Makarani režirali još jedan čudesni preokret

Piše Ivan Renić
4. prosinca 2022. - 16:03

Futsal nas ove sezone ne prestaje šokirati. Iz kola u kolo prvenstvo postaje sve „luđe”. Mišljenja smo da se malo tko voljan kladiti na ishode utakmica. Drame nije nedostajalo ni u sedmom kolu. Za najveće iznenađenje pobrinula se Torcida koja je fantastičnim preokretom kod Crnice u drugom poluvremenu 0:2 pretvorila u 3:2. Dvaput je zabio Repić, jednom Mišerda dvije minute prije kraja za veliki skalp Torcide i četvrtu ligašku utakmicu u nizu bez poraza.

Kraljevi preokreta još jednom su opravdali to ime. Novo vrijeme je u derbiju kola slavilo u Dubrovniku s 5:4. Kakva je to drama bila... Makarani su poveli s 2:0, a onda u manje od minute primili tri pogotka. U klubu su u šali to već proglasili najgorom minutom u povijesti. U 32. minuti Marinović je zabio za prednost Squarea 4...

19. travanj 2024 02:16