Ostalofutsal

Vrgorčanima puni plijen u Makarskoj, Universitas će još neko vrijeme čekati na prve prvenstvene bodove

Piše Jakov Kovačević, Krešimir Gulin, Darko Rapić
20. listopada 2020. - 07:38

Od početka biokovskog derbija domaći i gosti krenuli su napadački, no dobre obrane i raspoloženi vratari Herceg i Vuković zaslužni su što se mreže nisu tresle do 19. minute.

A onda je Osredkar s lijevog boka zakucao loptu u mrežu gostiju za 1:0. Samo desetak sekundi prije kraja prve dionice domaći prave šesti prekršaj, iz kaznenog udarca Martinac je precizan za 1:1.

Gosti su u 34. minuti došli u prednost i tako najavili veliki preokret, Gudasić je kontranapad završio preciznim udarcem za 1:2. Makarani su bili blizu povratka u 36. minuti, ali je Horvath umjesto mreže pogodio gredu gostujućeg gola. Kako su domaći krenuli po poravnanje rezultata dali su priliku gostima da iz protuudara dođu do podebljanja vodstva. Iskusni Martinac iskoristio je kiks obrane domaćih i sa 3-4 metr...

18. travanj 2024 20:48