Šibenčani drže korak s vrhom: Juričić za sva tri u Rudešu

Piše Toni Dobrinić / SN
26. kolovoza 2019. - 20:19
rudes_sibenik2-250819

Bivši prvoligaši Rudeš i Šibenik, posljednju međusobnu utakmicu u Rudešu odigrali su 7. rujna 2016. godine, a od tada su prošla čak 1082 dana. U toj utakmici Rudeš je pobijedio Šibenik s 2:0...

Već u drugoj minuti gosti su imali prigodu za vodstvo, no udarac Juričića glavom završio je kraj vrata. Četiri minute kasnije Šibenik je došao u rano vodstvo, slobodan udarac iskosa s lijeve strane izveo je Kukec, a Juričić je iz blizine nogom matirao Banića za 0:1. U 31. minuti prigoda za Princea za 0:2, no njegov prizemni udarac završio je kraj desne vratnice. U 54. minuti velika prilika za Juričića, no njegov udarac obrani je Banić.

U 74. minuti prigodu za povećanje vodstva imao je Španja. U 77. ponovno je bilo opasno pred vratima Rudeša, no udarac Juričića završio je kra...

19. travanj 2024 13:35