Ostalouz rub bazena

Prlainović i Ubović utišali 'žapce': zagrebačka Mladost ligu prvaka otvorila porazom

10. listopada 2019. - 01:04

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti otvorili su nastup u Ligi prvaka porazom u Budimpešti od OSC-a sa 10-13 (1-3, 2-3, 5-4, 2-3).

Mađari su daleko bolje ušli u utakmicu i nakon što su poveli sa 4-1 bilo je jasno kako će 'žapci' teško do bodova.

OSC je na poluvremenu vodio 6-3, a na koncu treće dionice s dva gola razlike (10-8). Kada je domaćin tri minute prije kraja pobjegao na +4 (13-9) sve je bilo jasno.

Momčad iz Budimpešte su do pobjede predvodili Andrija Prlainović sa četiri, te Nemanja Ubović s tri gola. Kod Mladosti su najefikasniji bili Lovre Miloš i Miloš Ćuk sa po tri gola.

U drugom kolu Mladost će na plivalištu uz Savu 19. listopada ugostiti Dinamo Tbilisi.

24. travanj 2024 03:06