Ostalopolufinale

Omišani uzvratili: majstorica odlučuje o finalistu

Piše Jakov Kovačević
13. svibnja 2022. - 21:02

Odličnu utakmicu odigrali su igrači Olmissuma u uzvratnom susretu polufinala doigravanja za futsal prvaka Hrvatske i pobjedom u Makarskoj nad Novim vremeno izjednačili omjer na 1:1, a o tome koja će od ovih dviju momčadi izboriti finale odlučit će majstorica koja će se odigrati u Omišu.

Makarani su tako propustili prvu meč loptu za ulazak u peto uzastopno finale, a prvo veće uzbuđenje pred punim tribinama dvorane vidjeli smo već u 1. minuti kada je pucao Sesar a Bilandžić odbio loptu u korner.

Gusari sa Cetine su utišali tribine ranim vodstvom koje im je donio Dickson pogotkom u 4. minuti kada je zakucao loptu ispod grede Baškovića za 0:1. Nakon toga iskazali su se Bilandžić u 7. i Bašković u 8. minuti kada su obranili udarce Pulinha i Kusture.