OstaloFutsal kup

Olmissum, Vrgorac i Split prošli na Final four, posljednjeg sudionika završnog turnira dat će ogled Novog Vremena Apfela i Uspinjače

18. studenog 2020. - 18:19

Olmissum, Vrgorac i Split osigurali su mjesto na Final Fouru Kupa Hrvatske u futsalu.

Čeka se još posljednji sudionik završnog turnira budući da je utakmica Novog Vremena Apfel i Uspinjače odgođena zbog slučaja zaraze Covidom-19 u redovima zagrebačkog kluba.

Dakle, Olmissum je na svom parketu u Omišu s 3:1 svladao Futsal Dinamo. Gosti su poveli golom Kanjuha u trećoj minuti, no preko Jurića (6.) i Perišića (10.) domaćin je preokrenuo rezultat. Novim golom Stjepan Perišić je u 31. minuti potvrdio prolaz Olmissuma nakon što Dinamo krajem prvog poluvremena nije realizirao akumulaciju.

Vrgorac je u Murteru pomalo neočekivano s 5:0 nadigrao Crnicu. Igralo se na neutralnom terenu budući da je dvorana na Baldekinu u Šibeniku zatvorena zbog epidemioloških mjera. Govorko i Roskam z...

25. travanj 2024 06:40