Ostalofinalna serija

Odbojkašice Marine Kaštela velikim preokretom izborile majstoricu: Moja ekipa je odigrala sa srcem utakmicu i zaslužile su pobjedu

25. travnja 2021. - 19:49

Odbojkašice Marine Kaštela u drugoj su utkamici finala doigravanja prvenstva Hrvatske svladale zagrebačku Mladost sa 3-2 i tako izjednačile omjer u pobjedama na 1-1 te izborile odlučujući treći susret koji će se igrati u Zagrebu u četvrtak.

Nakon što su odbojkašice Mladosti, ovogodišnje pobjednice Kupa Hrvatske, prije tri dana pobijedile Marinu Kaštela u prvom finalnom susretu, očekivala se njihova pobjeda i u Kaštelima te završetak serije na dvije pobjede. No, Kaštelanke nisu dijelile to mišljenje, već su izborile treći susret.

Odigrale su odbojkašice trenera Milorada Krunića hrabar susret, u kojem su gubile 0-2 u setovima, no ipak smogle snage za preokret i u slijedeća tri seta kreirale iznenađenje. Iznenađenje koje se posebice očitovalo u petom setu u kojem su Zag...

16. travanj 2024 03:29