Ostalootvoreno o svemu

Odbačeni reprezentativac po prvi put progovorio o napuštanju naše selekcije: Naravno da sam pogriješio. Bilo je grešaka i prije, pa su bila dvostruka mjerila

Piše Dean Bauer/SN
1. studenog 2019. - 18:48

Ima tomu sada gotovo dva tjedna. Bio je petak uvečer, 18. listopada. U Gružu se igrao vaterpolo, Liga prvaka, a gost Juga AO bila je sjajna Barceloneta. Utakmica teška, “čupava” za domaćine, “uništavali” su ih Katalonci predvođeni Perroneom, vodili 5:2 sredinom druge četvrtine. No, nije to bila Felipeova utakmica. Ta je večer pripadala, ta je utakmica bila... Medina.

Odigrao je, malo je reći kolosalno. Odigrao je briljantno. Postigao je čak 6 golova, bilo ga je posvuda, on je kreirao preokret i odveo jugaše do pobjede (15:13), a tada... Tada se, nakon šestog gola, koju minutu prije kraja, nakon što ga je trener odlučio nakratko odmoriti, dogodilo nešto što ovaj novinar nikada nije vidio. Ne na vaterpolu. Klasični “standing ovation”. Bilo je jednom davno nešto slično, na EP-u u F...

19. travanj 2024 16:03