Ostalobijele staze

Nova nada hrvatskog skijanja: talentirana 16-godišnja Zrinka Ljutić četvrta u slalomu na Trofeju Livata

11. studenog 2020. - 17:32

Talentirana hrvatska skijašica 16-godišnja Zrinka Ljutić u srijedu je osvojila četvrto mjesto u slalomu na FIS utrci nacionalnog prvenstva (Trofej Livata) u talijanskoj Soldi. Za pobjednicom, 26-godišnjom Amerikankom Paulom Moltzan, zaostala je 2,11 sekunde.

Drugo mjesto također je pripalo američkoj skijašici, Nina O'Brien zaostala je sekundu i pet stotinki. Na trećoj poziciji završila je Slovenka Meta Hrovat (+1,61), koja ima pet godina iskustva natjecanja u Svjetskom kupu.

Zrinka Ljutić je imala startni broj 78, a prvu vožnju završila je na 13. mjestu. No, u drugoj vožnji je ostvarila najbolje vrijeme, što joj je na kraju donijelo četvrto mjesto.

Dan ranije na veleslalomskoj utrci (Trofej Livata) u talijanskoj Soldi Zrinka Ljutić je bila deveta. I toj utrci je ima...

25. travanj 2024 14:36