Ostalosuperliga

Marina Kaštela čudesnim preokretom nanijela Mladosti prvi poraz nakon dvije godine

Piše Darko Rapić
21. listopada 2020. - 08:12

Peto kolo Superlige za odbojkašice obilježio je derbi Marine Kaštela i Mladosti. Bolje nego očekivano, derbi je završio u petom setu pobjedom domaćih igračica.

Kao bomba odijeknula je vijest o rezultatu utakmice Marine Kaštela i zagrebačke Mladosti. Više od dvije godine Zagrepčanke nisu doživjele poraz niti su gubile bodove, a onda su naletjele na čvrst kamen. Njihov sjajan niz zaključen je u Kaštelima nevjerojatnim preokretom domaćih igračica.

Nakon prvih sat vremena bilo je 2:0 za Zagrepčanke. Prvi set dosegnuo je čak 70 poena. Nakon rijetko viđenog produžetka, gošće su doslovno projurile drugim setom, od 12:3 do 25:11 za velikih 2:0 u setovima.

Da je sport je čudesan nismo navikli gledati u ‘svom dvorištu“. No, Marina nas je podsjetila zašto ga toliko volimo. ...

25. travanj 2024 11:31