Ostalofutsal

Ludo malonogometno kolo: derbije odlučivali golovi u posljednjim sekundama

Piše Mate Primorac, Vedran Babić, Krešimir Gulin, Jakov Kovačević
2. ožujka 2021. - 07:35

Fantastičnu utakmicu odigrali su Vrgorac i Univeritas, ljubitelji futsala pred malim ekranima su mogli uživati u svakom trenutku, a pobjednik je odlučen tri sekunde prije kraja sjajnim volejem, lijevom nogom Duška Martinca u rašlje Ive Jukića.

Nakon vodstva Vrgorčana 4:2 i izgledne prilike za povećanje prednosti, Splićani kreću u 31. minuti s vratarom-igračom u polju i  brzo stižu do pogotka. Griješi vrgoračka obrane i Jakov Hrstić smanjuje na 4:3. Prava drama odvijala se u zadnje dvije minute, Gudasić je dobio crveni karton (drugi žuti).

„Studenti“ su odlično „zavrtjeli“ igrača više i preko Hrstića dolaze do poravnanja - 4:4. Međutim, tri sekunde prije kraja ukazao se najbolji vrgorački strijelac, Duško Martinac. Kraljević je izveo korner, a Martinac lijevom nogom t...

19. travanj 2024 07:55