Ostalosmečiranje

Kaštelanski derbi neočekivano brzo riješen u tri seta: Marina Kaštela preuzela primat u gradu odbojke

Piše Darko Rapić
9. studenog 2020. - 23:21

U derbiju 7. kola Superlige za odbojkašice Marina Kaštela svladala je gradske rivalkinje rezultatom 3:0.

Ključni dio utakmice dogodio u prvom setu. Marina je bolje ušla u utakmicu (8:4), ali u nastavku 'Malene' preuzimaju konce igre i preuzimaju vodstvo. Nakon drugog tehničkog time-outa imale su vodstvo od 20:16, a kasnije i tri set lopte (24:22, 25:24). No, veliku šansu nisu uspjele iskoristiti, što je kasnije došlo na naplatu.

U iduća dva seta Marina je potpuno nadigrala 'domaću' ekipu. Prvo je s ekspresnih 25:12 došla do velikih 2:0 u setovima, da bi u trećem vrlo rano rezultatski pobjegla (5:1). Kasnije se ta prednost povećala na sedam-osam razlike i održala do kraja utakmice.

Time je ekipa Milorada Krunića pokazala je tko je trenutno 'gazda' u gradu odbojke, u Kašteli...

16. travanj 2024 16:41